kwatery marki

Naszą misją jest wyróżnienie się z pośród innych miejsc oferujących noclegi w Warszawie poprzez zapewnianie Państwu jak najwyższego standardu noclegów w naszych kwaterach pracowniczych.

Telefon: 725028870

kwatery pracownicze marki

Od 20 zł brutto za osobę/doba! – wystawiamy faktury VAT.

Z

apraszamy Was do naszych kwater pracowniczych w Markach. W zależności od potrzeb naszych klientów oferujemy pokoje 2, 3, 4, 5 jak również 6 osobowe, wszystkie w bardzo dobrym standardzie i w przystępnych cenach. Nasz hotel robotniczy jest stale ogrzewany piecem gazowym, wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty, co sprawia, że będziecie Państwo wypoczywać w komfortowych warunkach. Kwatery są również regularnie sprzątane.

Nasze kwatery pracownicze znajdują się w świetnej lokalizacji, co jest jednym z naszych największych atutów. Hotel robotniczy znajduje się 2 minuty drogi od Centrum Handlowego M1, Trasy Toruńskiej oraz ul. Radzymińskiej. Dojazd z naszych kwater pracowniczych do centrum Warszawy zajmuje około 15 minut. Bardzo blisko naszego hotelu robotniczego w Markach znajduje się przystanek autobusowy. W pobliżu kwater znajdują się również sklepy i punkty usługowe.

Noclegi Marki

Specjalna oferta noclegów dla Ciebie!

Skontaktuj się i dowiedz się szczegółów!

Telefon: 725028870