kwatery praga

Pragniemy wyróżnić się z pośród innych miejsc noclegowych poprzez zapewnianie Państwu wysokiego standardu noclegów w naszych kwaterach pracowniczych na Pradze.

kwatery pracownicze praga

Od 20 zł brutto za osobę/doba! – wystawiamy faktury VAT.

Z

ajmujemy się od wielu już lat wynajmem miejsc noclegowych w kwaterach robotniczych na terenie Pragi i Ząbek pod Warszawą. Pragniemy zaoferować Wam nawet 60 miejsc noclegowych w dobrych lokalizacjach w Warszawie. W zależności od Waszych potrzeb możemy zapewnić pokoje 2, 3, 4, 5 i 6 miejscowe, w bardzo dobrym, ekonomicznym standardzie. Nasze kwatery są w pełni wyposażone we wszystkie potrzebne udogodnienia, zapewniające Wam komfortowe warunki noclegu.

Nasze pokoje robotnicze znajdują się w doskonałej lokalizacji, co jest jednym z ich największych plusów. Kwatery pracownicze znajduje się 2 minuty drogi od Centrum Handlowego M1, Trasy Toruńskiej oraz ul. Radzymińskiej. Dojazd z naszych pokoi pracowniczych do centrum Warszawy zajmuje około 18 minut. Bardzo blisko naszego hotelu robotniczego na Pradze znajduje się przystanek autobusowy. W pobliżu kwater znajdują się również sklepy i punkty usługowe.

Noclegi na Pradze

Specjalna oferta noclegów dla Ciebie!

Skontaktuj się i dowiedz się szczegółów!