kwatery targówek

Naszym celem jest wyróżnienie się z pośród innych kwater pracowniczych poprzez zapewnianie Państwu najwyższego standardu noclegów w naszych kwaterach.

kwatery pracownicze targówek

Od 25 zł brutto za osobę/doba! – wystawiamy faktury VAT.

Z

ajmujemy się od lat wynajmem miejsc noclegowych w kwaterach pracowniczych na terenie Targówka pod Warszawą. Możemy zaoferować ponad 60 miejsc noclegowych w dogodnych lokalizacjach w Warszawie. W zależności od zapotrzebowania oferujemy pokoje 2, 3, 4, 5 i 6 miejscowe, wszystkie w dobrym standardzie i w niskich cenach. Nasze kwatery robotnicze są wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, co sprawia, że będziecie wypoczywać w dogodnych warunkach.

Nasze pokoje pracownicze na Targówku znajdują się w dobrej lokalizacji, co jest jednym z naszych największych atutów. Kwatery robotnicze znajdują się około 2 minuty drogi od Centrum M1, Trasy Toruńskiej i  ul. Radzymińskiej. Dojazd z naszych kwater do centrum Warszawy zajmuje około 15 minut. Bardzo blisko naszych kwater robotniczych na Targówku znajduje się węzeł komunikacyjny. W pobliżu kwater znajdują się również sklepy i punkty usługowe.

Noclegi Targówek

Specjalna oferta noclegów dla Ciebie!

Skontaktuj się i dowiedz się szczegółów!