kwatery ząbki

Naszą misją jest wyróżnienie się z pośród innych miejsc oferujących noclegi w Warszawie poprzez zapewnianie Państwu jak najwyższego standardu noclegów w naszych kwaterach pracowniczych.

kwatery pracownicze ząbki

Od 20 zł brutto za osobę/doba! – wystawiamy faktury VAT.

Z

apraszamy na komfortowe noclegi osoby prywatne, firmy oraz pracowników budowlanych. W zależności od potrzeb naszych gości oferujemy pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe. Dom jest komfortowo wyposażony, we wszystkie niezbędne udogodnienia. Dodatkowo jest stale ogrzewany piecem gazowym co sprawia, że będziecie Państwo komfortowo wypoczywać. Obiekt jest przez nas regularnie sprzątany.

Nasze kwatery robotnicze w Ząbkach znajdują się w dobrej lokalizacji, co jest jednym z naszych największych atutów. Hotel pracowniczy ulokowany jest 2 minuty drogi od Centrum Handlowego M1, Trasy Toruńskiej oraz ul. Radzymińskiej. Dojazd do ścisłego centrum Warszawy zajmuje około 15 minut. Bardzo blisko naszego hotelu robotniczego w Ząbkach znajduje się przystanek autobusowy. W pobliżu hotelu znajdują się również sklepy i punkty usługowe.

Noclegi Ząbki

Specjalna oferta noclegów dla Ciebie!

Skontaktuj się i dowiedz się szczegółów!